Qcy T9S TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

  • Ürün Kodu: 2811
  • Marka: QCY
  • Fiyat:
    169,00 TL

Şık Tasarım

Benzersiz bir deneyim sunan üstün performans özellikleri sayesinde dinleme ve izleme keyfini aynı anda mükemmel bir şekilde yaşayabilirsiniz. Harikalar yaratan profesyonel kalitesi sayesinde sizde ayrıcalık sahibi olabilirsiniz.


Ergonomik Deneyim

Aradığınız kusursuz deneyimi son derece ergonomik bir biçimde sunan kulak içi kulaklık tüm gün kullansanız bile ses kalitesinden asla taviz vermez. Kulağı yormaz ve bu sayede zahmetsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.


Üstün Performans

Mükemmel üstün teknolojisi ile daima en konforlu ve zahmetsiz deneyimi ultra yüksek ses kalitesi ile sağlayabilirsiniz. Dışarıya ses vermeyen üstün yapısı ile gerçekçi ses deneyiminin keyfini uzun ömürlü bir biçimde yaşarsınız.

 


Ayrıcalık Sunar

Daima aradığınız ayrıcalıklı kullanım şeklini yaratarak kusursuz bir deneyim sunan yapısı size asla sorun yaşatmaz. Dayanıklı malzemesi ile tam anlamıyla profesyonel biz hizmeti farklı bir şekilde sunar ve kaliteden asla şaşmaz.


Kaliteli Kullanım

En sorunsuz ses deneyimlerini sağlayarak her kullanımda benzersiz bir konfor yaratan teknolojisin sizi asla yarı yolda bırakmaz. Dilediğiniz her alanda her zaman kusursuz ses kalitesiyle sesli görüşmelerinizi yapmanız mümkün olur.


Sınıfının En İyisi

Açık ara sınıfının en yüksek performansını yaşatan şık tasarımı sayesinde sizde bambaşka bir deneyimi yaşar ve diğer tüm kulaklıklardan vazgeçerek sadece QCY markasının sunduğu hizmetten faydalanmak isteyebilirsiniz.

Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 1700`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...