Nokia 113 Tuşlu Cep Telefonu

  • Ürün Kodu: 1173
  • Marka: Nokia
  • Fiyat:
    349,00 TL

Beğenileri Kazanır

Renkli ekranı ve pratik tuşlu kullanımı sayesinde herkesin beğenisini toplamasını başarmıştır. Normal akıllı cihazların performansında faaliyet gösterir. Aynı zamanda klasik bir anı yaşamak isteyenler bu tuşlu cep telefonunu tercih edebilir.


İnce Detaylar

Bu tuşlu cep telefonu oldukça ergonomik ve hafif bir yapıdadır. Elinizin içine kolay bir şekilde sığabilir. Çok fazla alan kaplamaz ve ince bir yapıdadır. Hafif olmasından dolayı ister cebinizde ister de çantanızda rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz.


Klasik Deyip Geçmeyin

Tuşlu cep telefonlarının arasında en iyi nostaljik havayı katan ürünlerdendir. Üstelik renkli ekranı ve küçük yapısı ile üretilmesinden dolayı herkesin beğenisini kazanmıştır. Batarya gücünün dayanıklılığı sayesinde uzun süre boyunca gün içinde bir kere şarj ederek kullanmanız mümkündür. 28 saat konuşma ve 480 saat bekleme imkanını ortaya koyar.


Verileriniz Güvende

Fotoğraf, video, belge, MP3 gibi dosyaları güvenli bir şekilde bu tuşlu cep telefonunuzda bir ömür boyu saklayabilirsiniz. Farklı cep telefonları ile bağlantı sağlayarak verilerin ve dosyaların aktarılmasını gerçekleştirir.


Bir Tuşla Çok Şey

Bu tuşlu cep telefonunu çift hatlı bir şekilde kullanabilme şansınız da vardır. Titreşim, radyo veya hoparlör gibi kolay kullanım imkanlarını da ortaya koyar.


Güçlü Batarya Yapısı

Bu tuşlu cep telefonu kısa sürede hemen şarj edilebilme özelliğine sahiptir. Uzun ömürlü bir bataryası vardır

Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 1700`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...