LENOVO SMART WATCH CARME (HW25P)

  • Ürün Kodu: 1110
  • Fiyat:
    289,00 TL

Lenovo Carme teknik özellikleri

Lenovo Carme (HW25P), tek dokunuşlu bir sensörle donatılmış 1,3 inç IPS renkli ekrana sahiptir.  Kör açılara direnmek ve kullanıcıların ekran içeriğini parlak gün ışığında okumasına izin vermek için 2.5D kavisli yüzey tasarımı da var.
Lenovo, Carme akıllı saatin, pedometre, 24 saat kalp atış hızı monitörü ve uyku monitörü de dahil olmak üzere sağlık ve fitness özelliklerinin bir listesi ile önceden yüklenmiş olduğunu iddia ediyor.  Ayrıca badminton, basketbol, ​​bisiklet, futbol, ​​koşu, yüzme ve yürüyüş gibi aktivitelerle çalışan bir spor modu da vardır.  Ayrıca, saatin hava durumu tahmini, telefonu arama, alarm hatırlatıcısı, kronometre ve e-postalar, metin mesajları ve aramalar için akıllı bildirimler gibi özellikleri vardır.
Cihaz, tek bir şarjla yedi güne kadar pil ömrü sunacak şekilde tasarlanmıştır.  Ayrıca, Bluetooth sürümü 4.2 ile donatılmış ve her ikisi ile uyumludur  Android  ve  iOS  platformları.
Özellikle, Lenovo Carme akıllı saat, Hindistan%27daki PR Innovations adlı bir şirket tarafından ithal ediliyor ve dağıtılıyor.
PR Techations%27ın Kurucusu CP Khandelwal yaptığı açıklamada, “Teknoloji meraklı neslin ihtiyaçları nedeniyle Lenovo Carme, modaya uygun tasarımın ve çok çeşitli akıllı özelliklerin benzersiz bir kombinasyonuyla en son teknolojiyi hayata geçiriyor” dedi.  “Tıpkı önceki lansmanlarımız gibi Lenovo Carme%27nin de Hindistan pazarı tarafından iyi kabul edileceğini ümit ediyoruz.”

 

Yeni Lenovo Carme HW25P Smart Watch Özellikleri

Akıllı saat, sağlığına önem veren, kalp sağlığını dijital olarak izlemek isteyen ve yeni giyilebilir teknolojileri seven ve tabi parası gani olanlara hitap ediyor. Bu saat kalp atış monitörü içeriyor. IP-68 sertifikası alarak, toza dumana suya karşı dayanıklı olduğunu da ispat etmiş durumda. Cihazda şarj edilen 200 mili amperlik bir sağlam mini batarya var. Bu şu demek; bu pili şarj ettiğinizde bir sonraki haftaya kadar bir dahha şarj etmenize gerek kalmıyor.  kauçuk kare kadranı, geniş menüsü ile dikkat çeken Yeni  Lenovo Carme HW25P Smart Watch hem Android cihazlar hem de iOS cihazlarla uyumlu olarak haberleşebiliyor. Fitness alanına getirdiği yeniliklere bakalım; cihazın badminton, basketbol, ​​futbol, ​​yüzme, tempolu yürüyüş, koşu ve bisiklet gibi 8 farklı spor modu var. Bu saatle, hava durumunu, telefonunuza gelen aramaları, alarm ve hatırlatmaları, kronometre gibi önemli becerileri kullanabileceksiniz. Kısa mesajları bile saatinizden okuyabileceksiniz.
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 1700`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...