Comfort Plus DM-214 Konuşan Tens Cihazı

  • Ürün Kodu: 3009
  • Fiyat:
    869,00 TL


Tens Cihazı

Öncelikle cihazın ne işe yaradığını bilmek lazım. TENS uyarıcı elektrik akımları ile sinirlerin uyarılmasına verilen isimdir. Comfort Tens Cihazı, elde taşınabilecek kadar küçüktür. Bu cihaz vücudunuzun ağrıyan kesimlerindeki sinirlerin uyarılarak hafiflemesini sağlar.


Güçlü Kaslar

Cihaz ağrıların hafiflemesinin yanı sıra kaslarınızı istem dışı çalışmasını sağlayarak, şekerlerin yakılmasını sağlar. Fazla kalorilerinizin harcanmasını sağlayarak, fazla kilonun bir nebze de olsa atılmasını sağlar. Tüm bunlar olurken kaslarınız da sürekli çalıştığı için güçlenir. Bu etkilerinden dolayı tens cihazı fizik tedavisinde ve jimnastikte yoğun olarak tercih edilir.


Son Teknoloji Jel

Comfor Plus Tens Cihazında 4 adet ped olup, en son teknoloji jel sistemi ile üretilmiştir. Ürünün içerisinde kendi adaptörü bulunmaktadır. Sonradan ilave edilen adaptörlerin aksine bu tarz sistemler hem daha uzun ömürlüdür hem de daha kaliteli bir şekilde çalışmaktadır.Güçlü Kablolar

Sistemde kullanılan kablolar uzun ömürlülüğün sağlanması amacıyla, elektrot ve terlik kabloları sert kalın plastikten imal edilmiştir. Kablo sistemlerinde çıtçıt değil geçmeli sistem kullanılmıştır. Bu sayede kablolarda kopmalar en aza indirgenmiştir.


Manuel veya Otomatik Masaj Seçenekleri

Ayak masajı için özel terlik, tekrar kullanılabilen yapışkan bantlar, titreşim gücü ayarı, masaj bölgelerini gösteren dijital ekran ile tek başınıza rahatça kendinize masaj yapabilirsiniz.


Tens Cihazının 4 Masaj Şekli

Ovma özellikli, titreşim özellikli, baskı özellikli ve yumruk özellikli masaj şekilleri mevcuttur.

Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 1700`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...