Comfort Plus DM-2100 Tens Cihazı

  • Ürün Kodu: 3010
  • Fiyat:
    749,00 TL

Comfort Plus DM-2100 Tens Cihazı


Kolay Kullanım

Fizik tedaviler işlemlerinde pratik bir şekilde kullanılmakta ve etkili bir sonuç vermektedir. Vücudun belli bölgelerinde oluşan problemlerin giderilmesi amacıyla o bölgeye uygulayarak zahmetsiz bir şekilde kullanımı gerçekleştirilebilir.


Dijital Ekran

Masaj bölgelerini gösteren dijital ekranı ile birlikte işlevselliği üst düzey bir kalitede olmaktadır. Dijital ekran üzerinden hangi bölgeye ne kadar süreyle masaj yapıldığını gözlemleyebilir ve kendinize en uygun masaj programını seçebilirsiniz.


Kutu İçeriği

Kutunun içerisinde farklı bölgelere uygulayabileceğiniz masajlar için birbirinden farklı pek çok materyal ile birlikte gelmektedir. 1 adet fizik tedavi tens cihazı, ayak masajları için özel terlik, masaj bölgelerini gösteren dijital ekran ve tekrar kullanılabilen yapışkan bantlarla kutu içinde yer alan diğer yardımcı materyallerdir.Pil ile Çalışır

3 adet kalem pille çalışmaktadır. Bunun dışında kutu içerisinden çıkan adaptör ve USB kablo ile şarj edilmesi mümkündür. Bunun haricinde kullanıcılar istediği zaman adaptörden direkt olarak çalıştırılabilmektedir.


Çalışma Biçimi

Cihazı masaj uygulamak istediğiniz bölgeye uygun aletlerle bağladıktan sonra dijital ekranın yanında bulunan açma kapama düğmesinden cihazın açılması gerekir. Masaj uygulaması gerçekleştirilecek olan bölgeye uygun program cihaz üzerinden başlatılır. Kullanıcıların masaj süresini kendi istekleri üzerine ayarlayabilmesi de mümkündür.


Tasarım

Vücudun belli bölümlerine masaj uygulaması gerçekleştirilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Masaj yapılacak bölgeye tam olarak oturmaktadır. Böylece kullanıcı rahat bir masaj deneyimi yaşaması sağlanır.

Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 1700`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...